Ana Sayfa    |    Hakkımızda    |    Web Tasarım    |    Referanslar    |    İletişim

İnteraktif Web Siteleri

İnteraktif web siteleri, veritabanlı olup, kontrol panelinden sizin güncelleyebileceğiz, aktif sitelerdir. Hizmet veren firmalar ve ürün pazarlayan firmalar için farklı arayüzler kullanılır. Hizmet veren firmalar içerikleri düzenlerken, ürün pazarlayan firmalar için, içerik düzenlemesi yanında, ürün modülü de yer alır. Böylelikle yeni ürünler ekleyip güncelleyebilirler. 

webdesign_pack1

Online Satış Siteleri

Online kredi kartı veya havale ile satış yapmak isteyen yada ürünlerinin siparişlerini internet üzerinden almak isteyen firmalar için uygun bir çözümdür. Bu sitelerde hem içerik düzenlemeleri, ürün modülü  ve sepet modülü ile birlikte,kontrol panelde sipariş takip modülü mevcuttur.

Restaurant işletmeleri için Siteler

İnternet üzerinden yemek siparişi verilebilen sitelerdir. İster ufak bir restaurant olsun ister büyük, ister online ödemeli istenirse elden ödemeli bir şekilde kullanılabilecek, restaurantların çeşitli taleplerini karşılayabilecek özelliklerde, yemeklerle ilgili kampanyaların düzenlenebileceği bir sitedir.

Sektörel Çözümler

Sektörünüze özel siteleri,  talepleriniz doğrultusunda yapmaktayız. Sektörünüz ne olursa olsun uygun çözümler yaratırız.

Ekonomik Çözümler

Küçük işletmelere özel ekonomik çözümlerle herkesi web site sahibi yapıyoruz. Uygulamalarımızı görmek için bizimle iletişime geçiniz.Copyright © 2012 Designed by Polaris Web Design